fbpx

e-sklepy

ZAKUPY PRZENOSZĄ SIĘ DO SIECI! Jeśli jeszcze nie sprzedajesz przez internet to nie zdajesz sobie sprawy jaki potencjał tracisz.

zarabiający sklep internetowy
to skuteczne narzędzie do zwiększania zysków.

robimy sklepy:

tworzenie sklepów internetowych

na wszystkie urządzenia

na wszystkie przeglądarki

ze wsparciem technicznym

CHCIAŁBYŚ ZACZĄĆ SPRZEDAWAĆ W INTERNECIE?

responsywne e-sklepy

responsywne sklepy internetowe

Dodatkowe mobilne menu. Przyciski: „wyszukiwarka”, „zaloguj”, „zarejestruj” i „Twój koszyk”.

Główne menu sklepu w wersji mobilnej – rozwijanej.

Nazwy kategorii napisane są czcionką odpowiedniej wielkości i mają takie odstępy, aby łatwo było nacisnąć palcem w wybraną kategorię.

Czytelne i łatwe w obsłudze
na wszystkich urządzeniach

Sklepy internetowe wykonane w technologii RWD są przyjazne kupującym, którzy co raz częściej dokonują zakupów korzystając ze smartfonów i tabletów. Oferta Twojego sklepu zawsze będzie czytelnie przedstawiona, a klienci będą mogli swobodnie zrobić w nim zakupy używając komputera, tabletu, czy smartfona.

responsywne

Strony responsywne to takie, które swoją szerokość dostosowują do rozmiaru wyswietlacza / ekranu, na którym są oglądane.

łatwe w obsłudze

Wszystkie przyciski na stronie są tak umiejscowione i mają tak dopasowany rozmiar by było łatwo w nie nacisnąć palcem, kiedy otworzymy stronę na smartfonie.

Czytelne

Strona www musi być czytelna na każdym urządzeniu. Nieistotne czy jest wyświetlona na duzym monitorze komputera czy też na smartfonie. Wszystkie napisy zawsze muszą być czytelne.

Skuteczne

Dzięki temu, że strona jest przyjazna dla użytkownika Internauci spędzają na niej więcej czasu, a właścicielowi strony łatwiej jest osiągnąć zamierzony cel marketingowy.

ZOBACZ DLACZEGO TO TAKIE WAŻNE

porównaj 2 sklepy

z pozoru podobne sklepy...

Przesuń suwak w prawo lub w lewo, aby porównać dwa sklepy internetowe wyświetlane na smartfonie. Kiedy przesuniesz suwak w lewo zobaczysz wykonany przez nas sklep (wersja RWD), natomiast gdy przesuniesz suwak w prawo zobaczysz konkurencyjny sklep wykonany bez technologii RWD.

W sklepie, który wykonaliśmy wszystkie obiekty są powiększone tak by treści były czytelne, a we wszystkie przyciski łatwo można było nacisnąć palcem. W drugim sklepie – bez RWD – zawartość niedostosowała się do szerokości smartfona przez co napisy są zbyt małe i nie da się precyzyjnie nacisnąc palcem żadnego przycisku.

wersja RWD
bez RWD

nowoczesne e-sklepy

nowoczesne sklepy internetowe

Dane firmy

NetProo Sp. z o.o.
78-600 Wałcz, ul. Pocztowa 13
NIP 7651694013 REGON 367652422

Kontakt

Nasze marki

Marketing internetowy

Wszystko czego potrzebujesz by zaistnieć w Internecie. 

Wiemy jak skutecznie wypromować Twój biznes w Internecie. Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci konkretne przykłady naszych działań, które świadczą o ich skuteczności.

netproo

Copyright 2017. Netproo Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na badanie przez Netproo Sp. z o. o. moich preferencji i zachowań, aby umożliwić dostarczenie spersonalizowanych treści oraz polepszyć funkcjonowanie niniejszej strony. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail lub zmianę ustawień przeglądarki internetowej. Więcej informacji w Polityce Prywatności.